Wigilie firmowe

Wigilia firmowa nad morzem w Gdańsku

Nietypowa wigilia firmowa, która zostanie w pamięci Twojego zespołu na długo? W B13 Restaurant&Bar to możliwe. Miejsce usytuowane jest nad samym brzegiem morza, w którym tradycja i nowoczesność spotykają się w wyjątkowy sposób.

Proponujemy Ci spędzenie świątecznych chwil w gronie współpracowników z szumem fal w tle – magiczny klimat gwarantowany.

Świąteczne menu z akcentem nowoczesności  

W naszym menu znajdziesz tradycyjne wigilijne smaki, które poddaliśmy nowoczesnej interpretacji, wzbogacając je o inspiracje z różnych zakątków świata. Nasze dania powstają wyłącznie z użyciem świeżych, sezonowych składników i naturalnych produktów.

Jesteśmy również elastyczni i gotowi dostosować nasze menu do Twoim indywidualnych preferencji. Nasza kuchnia jest otwarta na sugestie, a szef kuchni z przyjemnością stworzy wyjątkowe dania, które spełnią oczekiwania Twojego zespołu.

Niepowtarzalna lokalizacja

B13 Restaurant&Bar to nie tylko wyjątkowe menu, ale także niepowtarzalny nadmorski klimat, który stworzy oprawę dla Twojej wigilii firmowej.

Nasza restauracja połączona jest z całorocznym przeszklonym ogrodem zimowym, który rozciąga się tuż przy brzegu morza. To  sprawia, że szum fal i nadmorski krajobraz, stają się integralną częścią organizowanych wydarzeń.

Dbałość o szczegóły

Dla nas każdy detal jest ważny, a Twoja satysfakcja to nasz priorytet. Pozwól nam uczynić świąteczne spotkanie dla Twoich współpracowników niezapomnianym! Zapraszamy Cię do wstępnej rozmowy, na której opowiesz nam o swoich oczekiwaniach, a my na tej podstawie zaplanujemy wigilię dla Twojego zespołu od A do Z.

Dodatkowe atuty

W B13 Restaurant&Bar możemy zapewnić dodatkowe atrakcje na Twojej wigilii firmowej w formie degustacji win pod okiem doświadczonego sommeliera lub ekscytującą degustację piw rzemieślniczych.

Jeśli razem z zespołem planujesz dłuższy pobyt – świetnie się składa. Nasza restauracja jest połączona z villą bałtycką, gdzie dostępne są komfortowe apartamenty z widokiem na morze.

Ponadto, nasz bezpłatny, monitorowany parking gwarantuje wygodę i spokój dla każdego gościa.

 

Zaplanuj z nami wigilię firmową nad morzemskontaktuj się z nami żeby omówić szczegóły, a jeżeli masz dodatkowe pytania, chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

wigilia_firmowa_nad_morzem_Gdańsk_b13_restaurant_and_bar