O nas

O nas

B13 Restaurant&Bar to klasyka w nowoczesnej odsłonie. Jesteśmy pasjonatami kuchni niebanalnej. Prezentujemy dania oparte jedynie na świeżych, sezonowych produktach i naturalnych składnikach. Łączymy kuchnię śródziemnomorską z lokalnymi smakami. Posiłkując się dawnymi recepturami tworzymy ją na nowo. Korzystamy z regionalnych, zaufanych dostawców. Cenimy sobie bogactwo naturalnych smaków i aromatów. Dopełnieniem menu są doskonałe wina i piwa dostarczane przez lokalne browary.

Zapraszamy do odkrywania niezwykłej kompozycji smaków. 

restauracja Gdańsk Jelitkowo
restauracja blisko plaży Gdańsk

CHEF ADAM WOŹNIAK

Niebanalny chef kuchni, który swoją pasję do gotowania odziedziczył po babci. Wieloletnie doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce jak i za granicą. Za swoje kulinarne kreacje otrzymał między innymi czapki GaultM&Millau. Jest zdobywcą srebrnego medalu Kulinarnych Mistrzostw Świata w 2018r w Luksemburgu a także dwóch srebrnych medali Olimpiady Kulinarnej, która odbyła się w lutym 2020r w Stuttgarcie. 

W naszym B13 Restaurant&Bar tworzy dania wyróżniające się połączeniem kuchni klasycznej z elementami nowoczesności, tak aby uzyskać idealną harmonię. Każda potrawa przygotowywana jest z dbałością o detale.