Imprezy okolicznościowe / spotkania biznesowe

Imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe w Gdańsku

B13 Restaurant&Bar to idealna restauracja na imprezę okolicznościową, obiad czy spotkanie rodzinne a także na kameralne spotkania biznesowe. Jeśli interesuje Cię organizacja przyjęcia do 50 osób, świetnie trafiłeś — zajmiemy się wszystkimi Twoimi gośćmi i zadbamy o każdy detal wydarzenia.

Obsługa

Organizując imprezę okolicznościową, pewnie nie chcesz, aby wszystko było na Twojej głowie. Mamy świadomość tego, że ten szczególny dzień ma zadowolić Ciebie i Twoich gości, więc bierzemy wszystkie działania na swoje barki. Jedynym Twoim zadaniem będzie krótka rozmowa, w której omówisz z nami najważniejsze kwestie imprezy. Nie posiadamy ściśle określonych pakietów, nie mamy ustalonych dokładnych cen za jednego gościa. Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy tu dla Ciebie – pragniemy poznać Twoje potrzeby i sprawić, że uroczystość spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Wystrój wnętrza

„Jak tu miło i spokojnie, i ten widok!” – tak najczęściej odpowiadają nasi klienci, gdy zapytamy ich o wrażenia z B13 Restaurant&Bar. Unikalny, nadmorski klimat obiektu osiągnęliśmy dzięki połączeniu restauracji z całorocznym przeszklonym ogrodem zimowym. To tylko jeden z czynników, który sprawia, że nasi goście chcą do nas wracać i organizować kolejne imprezy okolicznościowe. 

Jeśli chcesz wyprawić imprezę urodzinową lub tematyczną, która wymaga określonych dekoracji, chętnie pomożemy Ci w zarówno w ustaleniu koncepcji, doborze materiałów jak i przygotowaniu wystroju sali.

Interesuje Cię organizacja imprezy bądź spotkania w naszym lokalu? Sprawdź, co na Ciebie czeka:

 • Lokalizacja blisko plaży i najpopularniejszych alejek w Gdańsku, dzięki czemu możesz połączyć swoją imprezę ze spacerem i zwiedzaniem ciekawych miejsc w Trójmieście,
 • Oryginalne menu łączące kuchnię lokalną z daniami całego świata – zasmakujesz czegoś niebanalnego i wyjątkowego,
 • Możliwość stworzenia własnego menu w oparciu o rady doświadczonego szefa kuchni – doświadczysz swoich ulubionych smaków w profesjonalnym wykonaniu,
 • Możliwość organizacji noclegu – nasza restauracja połączona jest z Villą Bałtycką, w której znajdziesz komfortowe apartamenty z widokiem na morze,
 • Profesjonalna obsługa z indywidualnym podejściem do każdego gościa, dzięki której nie musisz tracić czasu na żaden element organizacyjny podczas imprezy.

Dodatkowo oferujemy: 

 • Dwie przestronne sale restauracyjne ze świetnym nagłośnieniem,
 • Możliwość rezerwacji sali restauracyjnej bądź ogrodu zimowego na wyłączność
 • Możliwość organizacji degustacji win wraz z sommelierem bądź degustacji piw rzemieślniczych
 • Możliwość organizacji występów, np. muzyki na żywo,
 • Dekoracje dostosowane do rodzaju imprezy,
 • Bezpłatny, monitorowany parking dla każdego gościa,
 • Sprawny kontakt i atrakcyjne ceny.

Masz pytania co do organizacji wydarzenia lub chcesz zarezerwować termin? Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

restauracja blisko plaży Gdańsk