Imprezy firmowe

Imprezy firmowe nad morzem - restauracja Gdańsk

Impreza firmowa nad morzem?

Zaplanuj ją w B13 Restaurant&Bar w Gdańsku!

Wyjątkowa lokalizacja – impreza nad brzegiem morza

Nasza restauracja to prawdziwa perła w Trójmieście.

Unikalność obiektu wynika z połączenia restauracji z całorocznym przeszklonym ogrodem zimowym, który rozciąga się tuż przy brzegu morza, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Gwarantujemy, że ta sceneria, niezależnie od pory roku, zapewni magiczny klimat Twojej imprezie.

Co więcej, w okolicy naszej restauracji znajdują się najpopularniejsze alejki w Gdańsku, dzięki czemu możesz połączyć swoją imprezę zespołu ze spacerem i zwiedzaniem ciekawych miejsc w Trójmieście.

Oryginalne menu

W B13 Restaurant&Bar wyróżniamy się również niebanalnym menu, które umożliwia tworzenie Twoich własnych, spersonalizowanych zestawów dań. To wszystko oczywiście przy wsparciu doświadczonego szefa kuchni, który doskonale rozumie, jak ważne są wyjątkowe smaki podczas tego typu wydarzeń.

Nasza kuchnia to harmonijne połączenie klasyki i nowoczesności, a dania przygotowywane są z największą starannością o detale.

Indywidualna oferta spełni twoje oczekiwania

Możesz mieć pewność, że nasza pomoc w organizacji imprez firmowych sięga dalej niż tylko ustalenie menu. Jeśli marzysz o oprawie muzycznej, pomożemy Ci znaleźć odpowiedniego artystę lub zespół. Atrakcje? Oczywiście! Współpracujemy z wieloma dostawcami, dzięki czemu możemy zorganizować dla Twojego zespołu rozrywki, które sprawią, że impreza będzie w pełni spersonalizowana.

Marzysz o wyjątkowej wigilii firmowej? Jesteśmy ekspertami w organizacji takich wydarzeń i chętnie pomożemy Ci stworzyć niezapomnianą atmosferę świąt dla Twojego zespołu.

Nie wierzymy w standardowe, sztywne pakiety i ustalone ceny za osobę. Rozumiemy, że każda impreza jest wyjątkowa, dlatego naszą współpracę zaczniemy od rozmowy, aby poznać Twoje oczekiwania i pomysły. Na tej bazie stworzymy indywidualną ofertę, która idealnie odpowie Twoim potrzebom, względem organizowanej imprezy firmowej.

Zaplanuj z nami swoje najbliższe spotkanie zespołu i pozwól nam sprawić, że stanie się ono niezapomnianym wydarzeniem.

Skontaktuj się z nami już teraz, a my chętnie omówimy wszystkie szczegóły i stworzymy ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

imprezy_firmowe_nad_morzem_b13_restaurant_bar_